Obsah fóra KVH Československo 1945 - 1990 KVH Československo 1945 - 1990
Diskusní forum KVH ČS 1945 - 1990
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Armyshop nebo výprodej v SČ

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra KVH Československo 1945 - 1990 -> Všeobecná diskuse
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gruppe.drei
4. ročník
4. ročník


Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 262

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:14 pm    Předmět: Armyshop nebo výprodej v SČ Odpovědět s citátem

Zdravím,

nemáte kontakt na armyshopy nebo výprodeje (zejména ČSLA) v severních Čechách (Jablonec n. N., Liberec, Česká Lípa)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Risk3
3. ročník
3. ročník


Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v Liberci je jeden tu?im v tý ulici co vede rovně od nádra?í, na něj jsem kontakt nena?el, a pak je tu tenhle http://sweb.cz/elop/army.html# otázka je co v něm maj, ten web je mírně řečeno amatérskej...

Mezi Libercem a Hradcem Králové je potom autobazar Kumburský Újezd, kde je k prodeji jednak technika a jednak provozují armyshop, to je na http://www.armpex.cz/?page=main&id_menu=9 ale to u? je pro tebe asi trochu z ruky... Ale pokud u? bys byl v okolí Hradce Králové, tak určitě nav?tiv je?tě sí? prodejen Excalibur Army...

Na severu toho moc není, i co jsem se ptal znamých... Já jsem od Mladý Boleslavi a situace je tu o trochu lep?í, ale ne o moc... zejména co se týče ČSLA Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra KVH Československo 1945 - 1990 -> Všeobecná diskuse Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group